Новини ринку, 18 Жовтня (Понеділок)

Asters успішно захистила інтереси АТ КБ «ПриватБанк»

18 жовтня Солом’янський районний суд міста Києва повторно залишив без розгляду позов Ігоря Коломойського до АТ КБ «ПриватБанк», Національного банку України (НБУ), Міністерства фінансів України та їхніх консультантів про визнання недійсними договорів та припинення дій.

Причиною такого рішення стало те, що Коломойський не усунув недоліки позовної заяви, які були встановлені судом ще в січні 2020 року. Адвокати позивача звернулися з позовом у грудні 2017 року та обґрунтували його тим, що консультанти АТ КБ «ПриватБанк» та НБУ під час виконання оскаржуваних договорів нібито використовують персональні дані Коломойського без його згоди.

Адвокати Asters та представники банку подали клопотання про повторне залишення позову без розгляду. Суд дійшов висновку, що позивач зобов’язаний цікавитись провадженням у його справі, добросовісно виконувати свої процесуальні обов’язки. Разом із тим ані позивач, ані його уповноважені представники не вчинили жодних дій на усунення недоліків позовної заяви, які були встановлені судом ще в січні 2020 року.

Над проєктом працювала команда адвокатів судової практики Asters у складі партнера Андрія Пожидаєва, старших юристів Олексія Уколова та Наталії Мисник, а також юриста Андрія Тищенка.