Новини ринку, 1 Грудня (Середа)

«Ілляшев та Партнери» забезпечила супровід контракту ДП «Антонов» з НАТО та ЄС

ЮФ «Ілляшев та Партнери» супроводжувала підписання першого контракту на п’ять років Державного підприємства «Антонов» у рамках програми «Міжнародне рішення стратегічних повітряних перевезень» (Strategic Airlift Interim Solution, SALIS). Відповідно до контракту, ДП «Антонов» надає країнам НАТО та ЄС право використовувати свої літаки.

Попередній контракт за програмою SALIS був підписаний у 2019 році на три роки. Цього року вперше контракт був підписаний відразу на п’ять років.

Команда корпоративної практики «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Романа Марченка консультувала ДП «Антонов» при проведенні переговорів та супроводжувала підготовку документів для угоди.

За умовами угоди, ДП «Антонов» забезпечує виконання стратегічних вантажних авіаперевезень в інтересах країн НАТО та ЄС. Два літаки Ан-124-100 надаються на постійній основі, решта — за вимогою. Крім цього, за програмою SALIS, можуть використовуватися літаки «Мрія», «Антей» та літаки Ан-26, Ан-74. Раніше українські транспортні літаки за програмою SALIS були залучені до перевезення військової техніки Німеччини з Афганістану, а також активно використовувалися для перевезення медичних вантажів під час спалаху пандемії коронавірусу.