Новини ринку, 29 Листопада (Понеділок)

Партнери Asters очолили комітети АПУ

Відразу троє представників Asters — партнери Олександр Вознюк і Сергій Гребенюк та радниця Олеся Кривецька — були обрані головами комітетів Асоціації правників України (АПУ) на 2022—2023 роки.

Партнер Олександр Вознюк став головою комітету з конкуренційного права. Він має понад 20 років досвіду роботи в держорганах та консалтингу. Його спеціалізація — зловживання монопольним становищем, недобросовісна конкуренція, розслідування узгоджених дій, державні закупівлі тощо. Серед основних напрямів розвитку комітету — розробка та удосконалення конкуренційного законодавства, професійний розвиток членів комітету та майбутніх правників.

Партнер Сергій Гребенюк відтепер є головою комітету з кримінального та кримінально-процесуального права. Понад 15 років Сергій представляє інтереси клієнтів у кримінальних провадженнях та у справах щодо захисту бізнесу. Впродовж восьми років він був головою київського відділення АПУ. На новій посаді планує створити майданчик для ефективної роботи адвокатів, їхнього діалогу з правоохоронними органами та судами.

Радниця Олеся Кривецька — голова комітету з права міжнародної торгівлі АПУ. Вона має дев’ятирічний досвід роботи та спеціалізується з різних питаннях міжнародної торгівлі. З 2016 року брала активну участь в ініціативах, а у 2020 році долучилась до створення комітету з права міжнародної торгівлі. Основні напрями розвитку комітету — професійний розвиток його членів, посилення напряму GR та законодавчих ініціатив, налагодження внутрішніх та міжінституційних зв’язків.