Новини ринку, 10 Лютого (Четвер)

Sayenko Kharenko виступила радником щодо продажу українських літієвих проєктів на користь European Lithium Limited

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Millstone Group у зв’язку з придбанням 100% часток у статутному капіталі ТОВ «Європейський Літій Україна» компанією European Lithium Limited (EUR) та подальшого інвестування Millstone Group в останню.

ТОВ «Європейський Літій Україна» перебуває у процесі отримання спеціальних дозволів щодо двох літієвих родовищ, що за сучасними методами досліджень вважаються недостатньо вивченими та містять значні об’єкти розвідки на основі історичних даних. Придбання залежить від отримання нею спеціальних дозволів на видобуток і виробництво літію та деяких інших умов, що випливають зі статусу European Lithium Limited як австралійської публічної компанії. Загальна ціна придбання ТОВ «Європейський Літій Україна» становить 20 мільйонів австралійських доларів простими акціями European Lithium Limited та 50 мільйонів австралійських доларів акціями, що конвертуються у прості акції EUR у разі виконання певних умов (performance shares).

Команда Sayenko Kharenko, на чолі зі старшим юристом Ільгаром Гахрамановим під загальним керівництвом партнера Олександра Ніколайчика та у взаємодії із зарубіжними колегами, забезпечила комплексний юридичний супровід угоди, зокрема, консультування зі складних питань корпоративного права, підготовку та узгодження трансакційних документів, допомогу у період між підписанням та завершенням угоди.