Новини ринку, 28 Січня (П'ятниця)

AEQUO захистила право «Дарниці» на торгову марку «Цитрамон»

Aequo захистила права фармацевтичної фірми «Дарниця» у спорі проти АТ «Лубнифарм» та  Укрпатенту про визнання торговельної марки «Цитрамон» добре відомою.

Господарський суд м. Києва  повністю задовольнив позовні вимоги Дарниці і визнав «Цитрамон» добре відомою торговельною маркою станом на 01.01.1997 року на ім’я  «Дарниці». Як наслідок, визнано також недійсним свідоцтво України № 24778 на знак для товарів і послуг «Цитрамон У», належний Лубнифарм.

«Визнання «Цитрамон» добре відомою торговельною маркою як марки «Дарниці» це наслідок довготривалого та системного інвестування нашим клієнтом у просування і розвиток цього продукту, який для багатьох споживачів однозначно асоціювався та асоціюється з «Дарницею», та є одним з найбільш популярних фармацевтичних препаратів, у тому числі для терапії больового синдрому», - прокоментувала подію партнерка Aequo Тетяна Кудрицька.

Проєкт супроводжувала адвокатська команда Aequo у складі Тетяни Кудрицької, Аліни Подоляк, Вікторії Семениної та Анастасії Катькалової.