№10 Жовтень 2017 року → У вільний час

Вернісаж: Легенди осені

Організаторами проекту стали Київська організація Національної спілки художників України та Фонд сприяння розвитку культури Грузії за підтримки АО «С.Т. Партнерс».

У пленері взяли участь Світлана Аношкіна, Гаяне Атаян, Тетяна Діденко, Наталія Кохаль, Микола Скобельський, Галина Попінова, Марія Полякова, Сергій Поляков, Ніно Гоголішвілі та Ірма Сурманідзе.

Під час відкриття виставки художниця Наталія Кохаль — співавтор ідеї та співкуратор проектів, зас­тупник голови Київської організації НСХУ — зазначила: «Художники часто віддають роботи на благодійність, але й самі вони часом потребують підтримки. Тож ми вирішили зробити проект, в якому художники зможуть допомогти своїм колегам. І приємно, що цю ідею підтримали наші друзі-партнери Сергій Тюрін і Світлана Трофимчук».

Ніно Гоголішвілі від імені грузинської сторони подякувала учасникам та організаторам: «Ми від усієї душі полюбили Україну, тож обов’язково продовжимо українські живописні серії. А я ще й хочу вивчити українську мову».

Сергій Тюрін, партнер адвокатського об’єднання «С.Т. Партнерс», зізнався: «Насправді ми робимо те, що приносить нам особливе задоволення. У мистецтві ми черпаємо неабияке натхнення для роботи на своїй професійній ниві. Долучатись до прекрасного — це сама по собі дуже приємна справа. А коли ми ще й можемо допомогти як окремим людям, так і проведенню мистецького проекту міжнародного рівня, то, звісно, це особливо приємно і радісно. Це, певно, один із найблагородніших і найбажаніших напрямів, в якому ми реалізовуємо нашу благодійну мету».