Презентація: Школа адвокатури

У «Шоколадному будинку» українські адвокати презентували адвокатську класику ХІХ сторіччя

У столичному творчому центрі «Шоколадний будинок» 10 жовтня 2013 року відбулася презентація репринтного видання книги Ріхарда Гарріса «Школа адвокатури». Унікальна монографія відомого англійського юриста XIX сторіччя у перекладі адвоката, публіциста та оратора Петра Пороховщикова (П. Сергеєвича) й досі є чудовим посібником з вивчення цивільних та кримінальних справ.

Видання старовинної книги відбулося завдяки сприянню української адвокатської спільноти: Валентина Загарія, Сергія Коннова, Інни Рафальської, АФ «Столичний адвокат», «Адвокатського бюро Ігоря Бойка», АО «Київська міська колегія адвокатів».

Презентуючи книгу, старший партнер АК «Коннов і Созановський» Сергій Коннов зазначив, що основною метою заходу є збір благодійних коштів, які буде спрямовано до дитячого онкологічного відділення лікарні «Охматдит». Також у ході презентації адвокати зібрали кошти на реконструкцію «Шоколадного будинка».

«Школа адвокатури» стала першою книгою із серії «Класика адвокатури». За словами головного редактора наукового журналу «Адвокат» Леоніда Лазебного, задумана серія сприятиме новому прочитанню класичних творів з адвокатури. А формат репринтного видання надасть можливість читачам перейнятися атмосферою тієї епохи і надихнути адвокатів до написання подібних творів.

На презентації також було приділено увагу особистості перекладача: як розповів керуючий партнер АФ «Столичний адвокат» Костянтин Рибачковський, ім’я Петра Пороховщикова, який сам був талановитим адвокатом, гарантує якість перекладу. Сама ж книга, на думку керуючого партнера, є найкращим твором з адвокатської тематики за останніх сто років!

Учасники презентації, серед яких були ректор Академії адвокатури України Тетяна Варфоломеєва і заступник голови Ради адвокатів України Катерина Коваль, а також інші поважні гості, підтримали ініціативу українських правників і висловили сподівання, що правники побачать у друці ще чимало чудових книжок з адвокатської класики.