Рейтинг: Козирна десятка

Віолетта ЛОБАН

Голосування юридичної спільноти визначило десятьох найперспективніших холостяків юридичного ринку

Напередодні чудового свята всіх закоханих редакція журналу «Український юрист» вирішила провести невеличке дослідження та з’ясувати, кого з іще досі холостих представників юридичного бізнесу можна назвати найбажанішими нареченими.

Ми вирішили по-дорослому підійти до реалізації цієї ідеї. Для початку надали можливість усім бажаючим запропонувати кандидатури холостяків. Тут кожен виходив з власних понять перспективності та холостятості. А ми додавали всіх, крім тих, про одружений статус яких нам було відомо з власних джерел, або просто спитавши про це у потенційного кандидата. При цьому деякі холостяки самі просили зняти їхні кандидатури, а інші, навпаки, пропонували себе як перспективного неодруженого юриста.

Зрештою, було відкрито голосування на Facebook, де кожен користувач міг один раз проголосувати за одного кандидата із запропонованого переліку або запропонувати ім’я того холостого юриста, якого ще немає в списку. Усі нові імена теж додавалися до переліку (у разі відповідності тим самим параметрам, про які йшлося вище).

Голосування тривало неповних сім днів, протягом яких проголосувало близько п’ятисот осіб. Зізнаємося, на такий ажіотаж не очікували. Зрештою, щоб уникнути зайвих спекуляцій та не перетворювати рейтинг на змагання, десятку лідерів голосування було вирішено представити без вказівки місць у рейтингу, а по-дружньому в алфавітному порядку. Крім того, ми попросили їх відповісти на запитання, які зазвичай цікавлять жінок:

 

1. Ваш статус холостяка має для вас принципове значення чи ви ще не зустріли жінку своєї мрії?

 

 2. Як часто ви закохуєтеся?

 

3. Які жінки вам подобаються?

 

4. Як ви підкорюєте жінок?

 

5. Чи здійснювали ви колись божевільні вчинки заради жінки?

 

 

Андрій АСТАПОВ

 

Вік: 36

Посада: керуючий партнер МЮГ AstapovLawyers

Знак зодіаку: Стрілець

Захоплення, таланти: теніс, гра на гітарі

 

Бліц-опитування

 

1. ?Наразі мій статус мене цілком задовольняє.

 

2. Важко сказати. Досить важко не закохуватися, живучи, за світовою статистикою, у місті з найчарівнішими жінками.

 

3. Мені подобаються жінки, які поєднують у собі одночасно жіночність та кмітливість, рішучість та загадку, неперевершене почуття гумору та готовність розвиватися.

 

4. Серце жінки можна підкорити тільки вчинками.

 

 ?5. Найпрекрасніші вчинки в житті робляться заради коханої жінки. І вони не обов’язково мають бути божевільними. Божевільні вчинки — не моя сильна сторона.

Павло БОГОМАЗОВ

 

Вік: 27

Посада: адвокат АО «СК ГРУП»

Знак зодіаку: Діва

Захоплення, хобі, таланти:

бальні танці

 

Бліц-опитування

 

 ?1. Усе чітко за визначенням: холостяк до моменту заручин чи одруження.

 

 ?2. Рідко.

 

 ?3. Цілеспрямовані, охайні, ерудовані.

 

 ?4. Залицянням та витримкою.

 

? 5. Поїхав до незнайомої країни, щоб побачити дівчину і зробити їй сюрприз, не знаючи її адреси. Знайшов!

 

Олексій ДЕМ’ЯНЕНКО

 

Вік: 24

Посада: партнер ЮФ «Астерс»

Знак зодіаку: Близнюки

Захоплення, хобі, таланти: усе, що пов’язано з активним дозвіллям, включаючи великий теніс, біг, сквош, лижі, футбол, серфінг та подорожі. Культурний відпочинок (особливо театр імені Франка) та книги (переважно історичні). Улюблений автор — Валентин Пікуль

 

Бліц-опитування

 

 1.?Не впевнений, що поняття «холостяк» мені підходить. Враховуючи вік, радше скажу, що поки неодружений.

 

 2.?Щоквартально. Якщо враховувати вихідні, святкові дні та відпустку — частіше.

 

 3.?Самодостатні, ініціативні, усміхнені та життєрадісні.

 

4.?Пам’ятаєте Віто Корлеоне, «Хрещений Батько», — роб­лю пропозицію, від якої неможливо відмовитися.

 

5.?Найбожевільніший вчинок ще попереду.

 

Антон ЗІНЧУК

 

Вік: 30 років

Посада: асоційований партнер практики інвестиційного консалтингу ЮФ ILF

Знак зодіаку: Водолій

Захоплення, таланти: музика, гра на фортепіано, настільні ігри, спорт

 

Бліц-опитування

 

1.?Ніколи про це навмисно не думав. Але однозначно можу сказати, що не планую бути вічним холостяком. Думаю, що справа в особливій дівчині, яку я ще не зустрів або не зрозумів, що вона така особлива. Як показує досвід моїх друзів та знайомих, досить часто «твоя» людина знаходиться поруч і ти просто цього не помічаєш.

 

2.?Я прихильник правила «сім разів відміряй, один раз відріж». Крім того, я чітко відмежовую закоханість від кохання. Перше трапляється час від часу, а ось друге — зовсім інша річ. Якщо не брати до уваги перше шкільне кохання, то, думаю, я закохувався до цього часу лише один раз.

 

3.?Звісно ж, привабливі (прим. ред. — посміхається). При цьому жінка має бути не просто привабливою. Привабливість — це те, що змушує чоловіка вперше звернути увагу на жінку. Справжній і непідробний інтерес до жінки виникає не через її зовнішність, а особистість: доброта, чуйність, турботливість, захоплення, ерудиція.

 

4.?Увагою, розумінням та підтримкою. Упевнений, що жінка має відчувати, що поряд з нею чоловік, який знає її бажання та готовий взяти відповідальність за її майбутнє.

 

5.?Останнім часом ні, але у студентські роки доводилося зимою о третій ночі видиратися на третій поверх по пожежній драбині, аби привітати свою дівчину з «ранком народження». Хоча навряд чи це можна назвати божевіллям. Коли тобі 20, такі вчинки є звичайною частиною життя. Особливо, якщо ти не мешкаєш в академічному гуртожитку.

Антон КАГАНЕЦЬ

 

Вік: 28

Посада: старший юрист ЮК Prove Group

Знак зодіаку: Лев

Захоплення, таланти: гра в «Мафію», музика, подорожі, лазня, ставити незручні запитання

 

Бліц-опитування

 

1.?Це запитання нагадує мені вислів: «Добре бути самому, особливо коли поруч є людина, якій можна постійно розповідати про те, як добре бути самому». Важливо розрізняти статус і сутність. Можна бути хоч двічі одруженим, але самотнім. Для мене статус холостяка не є принциповим питанням, головне — що є людина, якій я можу про це говорити і поруч з якою мені добре, поруч з якою я хочу розвиватися.

 

2.?Я доволі емоційний, тому коли був молодший, закохувався часто, але з часом став краще контролювати свої емоції і «повного відриву», як було раніше, не допускаю — заважає займатися всім іншим. А я не хотів би, аби моє життя перетворилося на суцільну синусоїду закохувань.

 

3.?Легше сказати, які не подобаються. Не люблю фальші, тупості і маніпуляцій. Як тільки відчуваю, а я це відчуваю на якомусь інтуїтивному рівні, у мене моментальна відраза, навіть якщо це неперевершено красива жінка. Я ніколи цю реакцію не продемонструю, але й знущатися з себе таким спілкуванням не буду.

 

4.?Якщо провести паралель між підкоренням жінки та рейдерським захопленням підприємства, то важливо зрозуміти, для чого це робиться і залежно від цього обирати методи. У разі зацікавлення лише активами в короткостроковій перспективі, то і дії мають бути відповідно напористі, ефектні, достатньо жорсткі і швидкі.

У випадку ж якщо цікавить більше ідея бізнесу, а не ТМЦ, то тут треба бути обережнішим: вести переговори, шукати компроміси, але не поступатись. Поступишся — ти не потрібен.

 

5.?Якщо говорити про щось яскраве, на кшталт «мільйон червоних троянд» або завоювання Трої, то мені, на жаль, немає чим похвалитися. Були яскраві моменти, але без ризику для життя та загрози для оточуючих. Хоча, на мій погляд, іноді більшу мужність вимагає не один вчинок, як сплеск емоцій, а повсякденне життя без зайвих образ, критики, насмішок.

 

Олександр МАЙДАНИК

 

Вік: 33

Посада: ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і Партнери»

Знак зодіаку: Овен

Захоплення, таланти: спів, книги, велотуризм, лижі, активний відпочинок

 

Бліц-опитування

 

1.?Беріг статус, бо мав мрію потрапити у цей рейтинг.

 

2. Щоразу, коли зустрічаю жінку (прим. ред. — посміхається).

 

3. ?Ті, що люблять і вміють щиро посміхатися, мають почуття гумору.

 

4. ?Я можу лише здогадуватися, мабуть, не останнє значення відіграє моє вміння обходитися без домашнього борщу до семи діб поспіль.

 

5.?Висидів з дівчиною дві години на концерті поп-співачки, яка їй дуже подобалася, а мені, м’яко кажучи, не дуже.

 

Євген ПРОНІН

 

Вік: 24

Посада: директор, керуючий партнер ЮК «Грищенко, Пронін та Партнери»

Знак зодіаку: Терези

Захоплення, таланти: легка атлетика, парламентські дебати, судова риторика, подорожі, вивчення іноземних мов, караоке

 

Бліц-опитування

 

1. Пам’ятаєте, як співають у відомому фільмі «Небесный тихоход»: «Первым делом самолеты, ну а девушки потом». Мабуть, у мене схожий підхід — зараз моєю основною пасією є наша компанія. Я мав тривалі та серйозні відносини, проте вони заважали мені повноцінно віддаватися роботі, а не навпаки. Статус холостяка мені подобається, проте я не думаю, що він закріпиться за мною впродовж усього життя.

 

2.?Короткострокове закохування я можу переживати достатньо часто, проте це не те почуття, котре хочеться перетворювати у вічне кохання. Я думаю подібні почуття відчуває багато людей — з мого кола спілкування можу назвати з десяток таких.

 

3.?Якщо говорити про зовнішність, то мені подобаються смагляві брюнетки, бажано спортивної статури, але щоб спорт надавав дівчині вишуканості, а не вирізняв великими м’язами чи занадто статним силуетом.

Щодо якостей, то, звичайно, це має бути розумна жінка, можливо, моя колега, тобто також юрист. Жінка повинна бути помірно гордою, стриманою та мудрою — це мій ідеал!

 

4.?Тут рецепт простий і я не хотів би його ускладнювати. Мабуть, мене не часто можна помітити поблизу квіткових лавок чи в магазині з великими м’якими іграшками. Звичайно, не без цього, проте я хотів би вірити, що основним інструментом підкорення розумних та гарних жінок є мозок! Намагаюся завойовувати спочатку мозком, потім квіти та іграшки (прим. ред. — посміхається).

 

5.?Якщо переглянути в ютубі відео, які часом божевільні вчинки здійснюють закохані молоді люди заради жінок, то я змушений зізнатися, що я достатньо нудний романтик.

 

Володимир ТЕРЕЩЕНКО

 

Вік: 24

Посада, назва організації: юрисконсульт ТОВ «ЛО БІЗНЕС КОНСАЛТІНГ»

Знак зодіаку: Рак

Захоплення, таланти: полюбляю активний відпочинок, подорожувати, завжди у пошуках нових емоцій та відчуттів

 

Бліц-опитування

 

1.?Я завжди відкритий для нових знайомств, проте ще не знайшов своєї половинки.

 

2.?Рідко, оскільки справжнє кохання — це на все життя.

 

3.?Виховані, хазяйновиті, скромні, з гарним почуття гумору та вишуканим смаком.

 

4.?Увагою, турботою та піклуванням, і в той же час завжди практикую індивідуальний підхід.

 

5.?Так, і неодноразово. Наприклад, будучи на відпочинку, довелося їхати до сусіднього містечка, лише щоб купити дівчині квіти. При цьому на це були витрачені останні гроші.

Андрій ТРЕМБІЧ

 

Вік: 30

Посада: адвокат АФ «Грамацький і Партнери»

Знак зодіаку: Близнюки

Захоплення, таланти: мандрування повітрям, землею та водою

 

Бліц-опитування

 

1.?Коли моя мама побачила це голосування на Facebook, то зателефонувала мені: «Бачиш, раніше тільки я тобі говорила, що пора одружуватися, — аж тепер я дожила ганебних років, коли про це пишуть у засобах масової інформації!». У такій ситуації все важче залишатися принциповим (прим. ред. — посміхається).

 

2.?Один раз і на все життя.

 

3.?Ті, що з якоїсь причини проголосували за мене.

 

4.?Для початку бажано потрапити в якийсь рейтинг. А далі читаємо Канта й Гегеля в оригіналі (німецька мова завжди спрацьовує).

 

5.?Ні, лише заради дівчини.

 

Олексій ШЕВЧУК

 

Вік: 29

Посада: керуючий партнер ЮА «Шевчук та  Партнери»

Знак зодіаку: Рак

Захоплення, таланти: велосипед, віденський вальс, різьба по дереву

 

Бліц-опитування

 

1.?Статус «холостяк» не має для мене жодного значення, але і в шлюб після відмітки в паспорті я теж не вірю. Єдине, що має значення, — коли ти відчуваєш, що ця людина є твоїм продовженням, а ти її. Тоді ви просто одне ціле, і для вас двох нічого не є більш важливим. Головне — не заважати дихати один одному.

 

2. Я не закохуюсь. Мені симпатизує людина, я пробую проводити з нею час, відкривати себе для неї, а її для себе, а потім, якщо це моє, то ми просто залишаємося поряд. І от тоді вибух! Я просто кохаю, як то єдине, що дано мені назавжди.

 

3.?Усі, але залишуся біля єдиної.

 

4.?Я їх підкорювати не вмію. Я просто живу їхнім життям, а вони моїм. І ще трішки лимонного варення (прим. ред. — посміхається).

 

5.?Так, тричі сходив з літака заради НЕЇ! І, врешті, не полетів, але й вона не зі мною. Тому я холостяк.