Новини ринку, 24 Вересня (Вівторок)

Студентський конкурс з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа

Реєстрація на участь у найпрестижнішому конкурсі для студентів-правників розпочалася!

Створюй команду у своєму вищому навчальному закладі та реєструйся з 16 вересня до 15 листопада 2013 року на сайті офіційного організатора конкурсу – Асоціації студентів з міжнародного права (ILSA, http://www.ilsa.org/jessuphome)! Від одного вишу може подаватися лише одна команда, тому поспішай!

Конкурс ім. Філіпа Джессапа – це англомовні змагання з міжнародного публічного права у формі судових дебатів, що відбуваються згідно з процедурами Міжнародного суду ООН. 

З 1996 року в Україні проводяться національні раунди цих змагань, метою яких є визначення команди, яка представлятиме нашу державу на Міжнародному раунді конкурсу у Вашингтоні.

Український раунд відбудеться у лютому 2014 року. Протягом трьох днів команди виступатимуть у суді в якості як позивача, так і відповідача відповідно до заданої фабули. Юристи провідних юридичних фірм, міжнародних організацій та державних установ прийматимуть участь у конкурсі в якості суддів. 

Міжнародні раунди конкурсу відбудуться з 6 по 12 квітня 2014 року в м. Вашингтон, Округ Колумбія. Щорічно в конкурсі беруть участь більш ніж 1600 студентів з понад 300 юридичних навчальних закладів, які представляють понад 80 країн з п’яти континентів.

Юридична фірма Ulysses виступає національним партнером та офіційним спонсором Національного етапу конкурсу з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа в Україні.