Новини ринку, 3 Жовтня (Четвер)

«Василь Кісіль і Партнери» консультують девелоперську компанію Arricano Real Estate PLC у ході розміщення її акцій на торгах AIM на Лондонській фондовій біржі

12 вересня 2013 р. почалися угоди по акціях української девелоперської компанії Arricano Real Estate PLC на торгах AIM на Лондонській фондовій біржі. Очікуваний розмір пропозиції досягає 24 млн дол. США.

На теперішній час група Arricano володіє та управляє чотирма торговими центрами із загальною корисною площею близько 95 000 кв. м, побудованими та введеними в експлуатацію з моменту її заснування  в 2008 році: ТРЦ «РайON» у м. Києві, ТРЦ «Сонячна Галерея» у м. Кривому Розі, ТРЦ City Mall у м. Запоріжжя, ТРЦ «Південна Галерея» у м. Сімферополі. Група також володіє 50% - 1 акцією в торговому центрі Sky Mall у м. Києві загальною корисною площею 67 900 кв. м. У ході розміщення Група придбала ще чотири площадки в м. Києві та м. Одесі, на яких надалі планується розвиток торгово-розважальних центрів.

«Василь Кісіль і Партнери» консультували Arricano Real Estate PLC із всіх питань законодавства України на всіх етапах підготовки групи для розміщення акцій на біржі, включаючи корпоративне структурування, проведення необхідних правових перевірок і підготовку документації для допуску акцій до торгів.

З боку ВКП над цим проектом працювала корпоративна практика в складі старшого юриста Оксани Краснокутської і юриста Марти Щавурської під керівництвом партнерів фірми Анни Бабич і Дениса Лисенка; і практика нерухомості в складі старших юристів Ганни Сисецької і Володимира Ігоніна, а також юриста Романа Рябенка під керівництвом партнерів фірми Олександра Бородкіна та Олега Альошина.