Новини ринку, 19 Жовтня (Середа)

Керуючий юрист київського офісу ЮФ Kinstellar Микита Нота отримав кваліфікацію дійсного члена Королівського інституту арбітрів Великої Британії

Керуючий юрист київського офісу юридичної фірми Kinstellar Микита Нота отримав кваліфікацію дійсного члена Королівського інституту арбітрів Великобританії (FCIArb). Присудження однієї з найвищих кваліфікацій інституту стало результатом успішного завершення Микитою Арбітражної Академії для Центральної та Східної Європи (Міжнародна торгова палата).

Заснований у 1915 році в Лондоні, Королівський інститут арбітрів (CIArb) є провідною недержавною професійною організацією, що представляє інтереси юристів у сфері альтернативного вирішення спорів у всьому світі. Статус дійсного члена CIArb прирівнюється  до кваліфікації найвищого рівня, що свідчить про незмінно високі стандарти якості роботи юристів у сфері вирішення міжнародних спорів.

Пан Нота має 10-річний досвід представництва інтересів клієнтів в міжнародних арбітражних та мультиюрисдикційних судових спорах в Україні. Він регулярно представляє інтереси клієнтів в міжнародних арбітражних провадженнях відповідно до арбітражних регламентів ICC, LCIA, SCC та UNCITRAL. Також пан Нота представляє інтереси клієнтів в мультиюрисдикційних спорах в різних галузях економіки, включаючи сільське господарство, FMCG, банківський сектор та нерухомість.

Микита Нота зазначений серед кращих юристів в Україні у сфері вирішення спорів у провідному міжнародному юридичному рейтингу The Legal 500.